Oferta zabiegów usuwania brodawek i innych zmian skórnych

Zmiany skórne, których usuwaniem zajmuje się medycyna estetyczna przyjmują wiele form. Jedną z najpopularniejszych są brodawki. Brodawka to najcześciej zmiana o podłożu wirusowym, która przyjmuje formę niewielkiej narośli na skórze. Brodawki są na ogół zmianami niebolesnymi a skóra wokół nich nie ulega stanom zapalnym. Jednak z punktu widzenia estetycznego brodawki są nieprzyjemną, szpecącą, a co ważniejsze łatwą do usunięcia skazą na skórze.

Usuwanie brodawki, pieprza, włokniaka, punktu rubinowego itp. jest na ogół zabiegiem krótkotrwałym, prostym i niewymagającym se strony Pacjenta szczególnego przygotowania. Ze względu na wirusowe podłoże powstawania brodawek, zdarza się, że brodawki powracają – w takim przypadku istnieje konieczność ponownego usunięcia zmiany.

W większości przypadków usuwanie zmian skórnych jest podyktowane jedynie względami estetycznymi, jako że większość zmian skórnych nie niesie niebezpieczeństwa dla zdrowia Pacjenta.

W naszym gabinecie do usuwania zmian skórnych stosujemy najnowocześniejszą metodę wiązkę plazmy. Urządzenie Plasma Pen to generator plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikro wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Podczas działania mikro wiązki plazmy na skórę pacjenta następuje odparowanie zewnętrznych warstw naskórka (sublimacja). Efektem takiego działania jest obkurczenie skóry na leczonym obszarze co w konsekwencji prowadzi do usunięcia zmiany .

Zapoznaj się z ofertą zabiegów usuwania brodawek i innych zmian skórnych: