Oferta zabiegów likwidujących cienie pod oczami

Cienie pod oczami są problemem, który pojawia się niezależnie od wieku.

Na ich pojawienie się ma wpływ zmęczenie, słabe odżywienie skóry i organizmu, cienki, prześwitujący naskórek, niedotlenienie, które może wynikać z nieprzebywania na świeżym powietrzu, a także geny. Cienie mogą wskazywać również na odwodnienie, alergię, nietolerancję glutenu lub niedoczynność tarczycy.

Nowoczesna medycyna estetyczna dysponuje możliwościami terapeutycznymi, które pozwalają zniwelować cienie pod oczami i nadać skórze w tym delikatnym obszarze piękny, zdrowy wygląd.

Likwidacja tego problemu każdorazowo będzie miała bardzo pozytywny wpływ na wygląd całej twarzy – brak cieni pod oczami wyraźnie odmładza skórę, nadaje jej witalności i energii.

Aby usunąć cienie pod oczami stosujemy zabiegi mezoterapii igłowej, mikroigłowej z wykorzystaniem specjalistycznych koktajli regenerujących, przygotowanych z myślą o nieestetycznych cieniach pod oczami. Równie dobre efekty terapeutyczne daje galwanizacja, podczas której stosujemy prądy i wiele składników aktywnych, które niwelują nieestetyczny defekt. Świetnym sposobem na pogrobienie i zniwelowanie cieni pod oczami jest również niechirurgiczna blefaroplastyka powiek, polegająca na sublimacji naskórka.

Zapoznaj się z ofertą zabiegów likwidujących cienie pod oczami: