Oferta zabiegów redukujących objawy trądziku różowatego

Trądzik różowaty to choroba, która dotyka bardzo dużej grupy osób, głównie kobiet po 35. roku życia. Trądzik różowaty dotyczy również mężczyzn i chociaż dzieje się to rzadziej, to trądzik różowaty właśnie u mężczyzn ma trudniejszy i cięższy przebieg.

Trądzik różowaty niestety nie jest w pełni wyleczalny, jednak prowadzony przez profesjonaliste, przestaje afirmować objawy i pozwala Pacjentom na komfortowe funkcjonowanie.

Trądzik różowaty objawia się w postaci czerwonych zapalnych zmian na skórze, widocznych krostek, a w późniejszych fazach nawet znaczącymi zmianami skórnymi głownie w obrębie nosa. Często przyjmuje formę napadową – występuje na skórze niezależnie od zewnętrznych czynników czy występowania konkretnych stymulatorów.

Można wyselekcjonować czynniki, które sprzyjają aktywacji trądziku różowatego. Są to między innymi spożywanie alkoholu, palenie tytoniu, spożywanie pikantnych potraw, ale tez przebywanie w przesuszonych pomieszczeniach, nadmierny stres, zaburzona równowaga hormonalna.

Zapoznaj się z ofertą zabiegów redukujących objawy trądziku różowatego: