Oferta zabiegów laserowego usuwania owłosienia

Jeśli masz problem z niechcianym owłosieniem, jasnymi włoskami, nadmiernym owłosieniem (hirsutyzm), czy wrastającymi włoskami – to bezbolesna depilacja laserowa w najnowszej technologii SHR MOTION poradzi sobie z Twoim problemem bezpiecznie, skutecznie i bezboleśnie. Oczywiście nie chodzi tutaj o narzucenie norm estetycznych, a poprawę komfortu życia i pewności siebie.

Istnieje wiele metod usuwania owłosienia: maszynki do golenia, depilatory elektryczne, depilacja woskiem, czy też mechaniczna, lecz zdecydowanie depilacja laserowa jest najwygodniejszą metodą na pozbycie się zbytecznego owłosienia. Depilacja z wykorzystaniem lasera typu SHR MOTION cechuje się dużą skutecznością oraz trwałością, co stanowi istotną przewagę nad wymienionymi metodami depilacji.

W klinice DERMOCLINIC® depilacje laserową wykonujemy laserem typu SHR MOTION. Jest to pierwszy w Mielcu laser do bezbolesnej, szybkiej i skutecznej depilacji na stałe. Dzięki zaawansowanej technologii łączącej szybką emisję impulsu i stałe chłodzenie do -10°C, zabieg jest całkowicie bezbolesny. Dzięki działaniu nie tylko na melaninę, czyli barwnik włosa ale i na cebulkę włosa oraz na naczynia krwionośne, które je odżywiają. Dzięki temu można osiągnąć świetne efekty zabiegowe wykonując mniejszą ilość powtórzeń. Laser trwale usuwa jasne i delikatne włosy, znajduje zastosowanie również przy leczeniu hirsutyzmu, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu gdzie uzyskujemy utratę włosów o około 60 - 80%

Zapoznaj się z ofertą zabiegu laserowego usuwania owłosienia: