Oferta zabiegów przeciw łysieniu

Utrata włosów dla wielu osób oznacza utratę pewności siebie. Łysieją nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. U niektórych brak akceptacji własnego wyglądu i upływu czasu może nawet powodować depresję.

Przyczyn może być wiele, zarówno hormonalnych, chorobowych, dietetycznych jak i stresowych. Łysienie to dość skomplikowany proces, w zależności od swojej przyczyny może dotyczyć różnych partii włosów, łysienie plackowate zwykle obejmuje potylice i skronie, natomiast łysienie na czubku głowy to zwykle objaw łysienia androgenowego a łysienie czołowe powoduje utratę włosów znad linii czoła oraz ze skroni.

To nie oznacza jednak, ze należy pogodzić się z utratą włosów. Łysieniu można zaradzić w małoinwazyjny, mało bolesny i skuteczny sposób, ale należy uzbroić się w cierpliwość podczas trwania całej serii kuracji zabiegowej.

Wśród najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów na łysienie znajdują się bez wątpienia zabiegi mezoterapii specjalnymi koktajlami odżywczymi przygotowanymi specyficznie do regeneracji skóry głowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami przeciw łysieniu: