Oferta zabiegów niwelujących zmarszczki

Starzejąca się skóra to proces naturalny, który jednak można zatrzymać lub spowolnić. Odzyskanie młodzieńczego wyglądu skóry, przywrócenie jej sprężystości i redukcja zmarszczek są możliwe. Medycyna estetyczna daje wiele możliwości i proponuje cały szereg zabiegów, które poprawiają stan starzejącej się skóry. Dzięki tym zabiegom, można wypełnić za pomocą kwasu hialuronowego np. zmarszczki wokół oczu (tak zwane kurze łapki), zmarszczki palacza, bruzdy nosowo-wargowe, czy tak zwaną “lwią zmarszczkę” na czole.

Ważne jest również napięcie skóry, które dodaje młodzieńczej świeżości. Usuwanie zmarszczek i poprawa kondycji starzejącej się skóry są bardziej skuteczne, gdy dobieramy całościowe terapie, skomponowane z wzajemnie uzupełniających się zabiegów.

Dzięki temu możemy działać na skórę kompleksowo i rozwiązywać różne problemy, związane ze starzejącą się skórą.

Bezinwazyjny lifting, wykonany w technologii HIFU to jedna z najskuteczniejszych metod walki ze starzejąca się skórą - usuwa zmarszczki, poprawia owal twarzy, likwiduje wiotką skórę i podwójny podbródek.

Mezoterapia mikroigłowa wywołuje mechanizm regeneracji skóry, czyli wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny, skutecznie ją zagęszczając i redukując zmarszczki. Doskonałe efekty niwelowania zmarszczek uzyskamy za pomocą terapii urządzeniem Plasma Pen zabieg jest bardzo skuteczny na starzejąca się skórę, odmładza, redukuje zmarszczki i rozświetla cerę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów niwelujących zmarszczki: